Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 17 kwietnia 2019

REJESTRATOR DANYCH KLIMATYCZNYCH BL30

Sprzęt biurowy

Opis:

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego http://www.dry24.pl/ w sprzedaży urządzenia Europejskich producentów. Prezentowany rejestrator jest Niemieckiej firmy TROTEC. W ofercie urzadzenia do pomiaru temperatury, wilgoci, ciśnienia, napięcia, światła, stężenia, dźwieku, powietrza, odległości, grubości warstw...

Proste i precyzyjne urządzenie do długotrwałej rejestracji parametrów klimatycznych
Model BL30 jest bardzo kompaktowym rejestratorem danych klimatycznych do długotrwałej rejestracji pomiarów temperatury i względnej wilgotności powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych, roboczych oraz magazynowych. Dołączony do zestawu wspornik ścienny umożliwia także stacjonarną eksploatację.
Połączenie dużej pamięci mieszczącej 32000 wartości pomiarowe, dowolnego ustalania interwału zapisu od 1 sekundy do 24 godzin na wartość pomiarową oraz funkcja alarmowa z zapisem dowolnej górnej i dolnej wartości granicznej umożliwia zastosowanie modelu BL30 w wielu obszarach związanych z koniecznością rejestracji pomiarów. Sytuacje takie mogą mieć miejsce w przypadku konieczności przedstawienia danych pomiarowych w rzemiośle, przy ustalaniu przyczyn powstawania szkód w wyniku działania pleśni i wilgoci w mieszkaniach na wynajem albo w przypadku regularnego rejestrowania danych klimatycznych w pomieszczeniach archiwum i magazynów.
Dołączone do zestawu oprogramowanie analityczne posiada funkcje oceny i dokumentacji wszystkich parametrów pomiarowych, także daty i godziny oraz wystąpienia alarmów.
Model BL30 może być skonfigurowany wyłącznie z użyciem komputera PC, co uniemożliwia ingerencje przez osoby do tego niepowołane.
Zalety praktyczne:
niezależne, długotrwałe protokołowanie
danych klimatycznych
pamięć ok. 32 000 punktów pomiarowych
dowolny interwał zapisu
od 1 do 24 godzin
funkcja alarmu
wskazanie wartości minimalnej i maksymalnej
oraz daty i czasu
Złącze USB do transferu danych pomiarowych
Oprogramowanie analityczne na PC
Pełna kompatybilność z oprogramowaniem MultiMeasure Studio
Optymalny stosunek jakości do ceny
W zależności od interwału zapisu oraz warunków otoczenia, wysokiej żywotności akumulator modelu BL30 umożliwia gotowość do pracy przez czas wielu miesięcy.
Ciekawostka: Rejestratory danych klimatyzacyjnych BL30 mogą współpracować i być konfigurowane za pomocą bezpłatnego oprogramowanie MultiMeasure Studio (wersja standardowa). Opcjonalnie dostępna wersja profesjonalna tego oprogramowania pozwala także na eksportowanie danych w formacie Excel lub na zautomatyzowane tworzenie raportów umożliwiających ocenę pomiarów.


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...