Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 17 kwietnia 2019

TERMOMETR NA PODCZERWIEŃ DO ZASTOSOWAŃ SPOŻYWCZYCH BP5F

Urządzenia gastronomiczne

Opis:

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego http://www.dry24.pl/ w sprzedaży urzadzenia Europejskich producentów. Prezentowany termometr jest Niemieckiej firmy TROTEC. W ofercie urządzenia do pomiaru temperatury, wilgoci, ciśnienia, napięcia, światła, stężenia, dźwięku, powietrza, odległości, grubościu warstw...

Zgodny z normą HACCP proces pomiaru powierzchni oraz wnętrza
Dzięki przystosowanej do mycia, odpornej konstrukcji o klasie bezpieczeństwa IP65, model BP5F jest uniwersalnym urządzeniem do pomiaru temperatury żywności zgodnie ze standardem HACCP.
Urządzenie może zostać wykorzystane do szybkiej i precyzyjnej kontroli i temperatury w przedsiębiorstwach transportowych, w handlu lub gastronomii, na przykład do nadzorowania łańcucha chłodniczego lub temperatury gotowania.
Obok cyfrowych wartości temperatury, wyświetlacz zawiera zintegrowany wskaźnik LED, wskazujący w mgnieniu oka zachowanie temperatury zgodnej z HACCP.
Model B5F umożliwia przy tym szybkie, bezstykowe pomiary temperatury za pośrednictwem czujnika podczerwonego z wykorzystaniem plamki pomiarowej oraz dodatkowo pomiary wnętrza dzięki zastosowaniu czujnika ze stali nierdzewnej. Czujnik ten chowany jest do wnętrz uchwytu i może być dzięki temu zmieszczony w każdej kieszeni kurtki.
Zalety praktyczne:
Termometr na podczerwień i wciskany
w jednym urządzeniu
Pomiar temperatury wnętrza w zakresie od -40 °C do +200 °C, bezstykowy pomiar temperatury do +280 °C
Zwarta budowa dzięki chowanemu czujnikowi wbijanemu z blokadą zapadkową
Wytrzymała konstrukcja o klasie bezpieczeństwa IP65
Wskaźnik LED zakresów temperaturowych wg. HACCP
Odpowiada normie DIN:10955:2004
Optymalny stosunek jakości do ceny


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...