Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 17 kwietnia 2019

TERMOMETR WBIJANY BT20

Urządzenia gastronomiczne

Opis:

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego http://www.dry24.pl/ w sprzedaży urzadzenia Europejskich producentó. Prezentowany termometr jest Niemieckiej firmy TROTEC. W ofercie urządzenia do pomiaru temperatury, wilgoci, ciśnienia, napięcia, swiatła, stężenia, dźwięku, powietrza, oidległości, grubości warstw...

Szybka kontrola temperatury łatwa jak nigdy
Cienka i długa końcówka pomiarowa ze stali szlachetnej oraz duży zakres pomiarowy, mieszczący się w zakresie od -40 °C do +250 °C sprawia, że ten praktyczny i uniwersalny termometr wbijany jest idealnym elementem pomiaru temperatury przydatnym w gastronomii, handlu, rzemiośle, przemyśle oraz w sektorze hobbystycznym.
Czyszczenie wykonanej z tworzywa sztucznego obudowy BT20 jest niezwykle proste, dzięki zastosowaniu warstwy z podgumowanego materiału możliwe jest uzyskanie maksymalnie skutecznego uchwytu oraz zabezpieczenie urządzenia przed wodą.
Od przygotowania materiału budowlanego po przygotowanie potraw na grillu - termometr BT20 umożliwia szybki i precyzyjny pomiar temperatury wody, olejów oraz innych płynów, gazów, pyłów, materiałów sypkich lub plastycznych.
Urządzenie nadaje się także do monitorowania temperatury wiązania lub twardnienia albo temperatury obróbki i przygotowania. Okaże się również przydatne dla szefa kuchni nadzorującego pieczenie potraw.
Zalety praktyczne:
Szybkie i łatwe pomiary temperatury wnętrza obiektów
Duży zakres pomiarowy
Funkcja temperatury maksymalnej, minimalnej i wstrzymania wartości
Łatwa obsługa i czyszczenie
Krótki czas reakcji
stalowa końcówka pomiarowa
Pokryty warstwą gumową fartuch ochronny
Optymalny stosunek parametrów do ceny


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...